koka karkasa mājas būvniecība MittHus

Mājas būvniecības process pa soļiem

Ja plānojat būvēt māju, iespējams, Jums jau ir mājas projekts, bet varbūt tikai idejas par to kādu mājokli gribētos. Mēs palīdzēsim projektu izstrādāt no jauna vai pielāgot esošo ražošanai ražotnē. Parādiet mums mājas projekta rasējumus, pastāstiet mums savas idejas un mēs sagatavosim cenas piedāvājumu Jūsu mājai. Izrunāsim precīzus projekta termiņus, īpašās vēlmes un vienosimies par galīgo cenu un apmaksas kārtību. 

Mājas izgatavojam  ražotnē dažādos komplektācijas līmeņos. Standarta ražotnes komplektā ietilpst -  uzstādīta un pilnībā pabeigta māja no ārpuses ar logiem, ārdurvīm, jumta segumu un teknēm.

Koka karkasa māju projektēšana

1. solis -  Projektēšana

Kad būsim vienojušies par cenu, termiņiem un citiem jums vēlamiem nosacījumiem, parakstīsim līgumu un  uzsāksim projektēšanas darbus. Lai ražotnē izgatavotu un uzbūvētu augstas kvalitātes māju, mums vispirms ir jāveic detalizēts projektēšanas darbs. Projektēšanas posms aizņem lielu daļu no koka karkasa mājas ražošanas procesa. Ņemsim vērā likumdošanas prasības un materiālu atbilstību normām. Projektēšana sevī ietvers arī speciāli ražotnes vajadzībām izstrādātus projekta rasējumus, kas nodrošinās augstas precizitātes ražošanu. Tehniskās projektēšanas dokumentācijas sagatavošana aizņems aptuveni 4-5 nedēļas.

Koka karkasa māju ražošana

2. solis - Ražošana

Kad projektētāju izstrādātie ražošanas rasējumi būs pabeigti un saskaņoti, uzsāksim mājas ražošanu.
Mājas elementus jeb paneļus rūpnīcā izgatavo pieredzējuši speciālisti, kas specializējušies māju paneļu ražošanai Skandināvijas valstīm. Ražošana notiek pēc īpaši tam izstrādātā ražošanas projekta. Kvalitātes kontrole un ražotnes apstākļi garantē precīzu un augstu konstrukciju kvalitāti. Piemēram, 150m2 dzīvojamās mājas ražošanas process aizņems aptuveni 2-3 nedēļas. 

Koka karkasa mājas buvniecība

3. solis - Mājas piegāde

Mēs nodrošināsim mājas piegādi no mūsu ražotnes līdz vietai, kur plānota mājas montāža. Piegāde tiek plānota tā, lai maksimāli samazinātu transporta izmaksas. Katram mājas elementam tiek meklēta un plānota piemērota vieta kravā, lai tā būtu pēc iespējas kompaktāka.

Koka karkasa mājas montāža

4. Solis - Mājas montāža

Montāžas darbus uz iepriekš sagatavotiem mājas pamatiem veiksim saskaņā ar to kā tas paredzēts izstrādātajā projektā. Mājas montāžas laiks vidēji aizņem 3 līdz 5 darba dienas. Pēc montāžas notiek jumta seguma uzklāšanas un ārējās apdares darbi, lai pilnībā pabeigtu māju no ārpuses. Atkarībā no jumta seguma veida un mājas fasādes īpatnībām darbi var aizņemt 3-4 nedēļas. Jūsu rīcībā tiks nodots ražotnes komplekts  - pilnībā pabeigta un nokomplektēta māja no ārpuses ar siltinātām sienām un jumta konstrukcijām, logiem, ārdurvīm, fasādes apdari un jumta segumu. 

Pēc Jūsu velmēm, pabeidzot ēkas montāžu un ārējās apdares darbus, varam nodrošināt arī mājas pilnīgu pabeigšanu piedāvājot iekšējo inženierkomunikāciju (elektrības, ūdens, kanalizācijas un ventilācijas) izbūvi, kā arī iekšējos apdares darbus.

Karkasa māju būvniecība MittHus

Visas tiesības rezervētas © MittHus SIA 2020

 .