Koka karkasa māja pēc Jūsu iecerēm

Specializējamies uz māju izgatavošanu pēc individuāliem pasūtījumiem. Ja jums ir mājas skiču vai pilnas detalizācijas projekts mēs pielāgosim to  izgatavošanai ražotnē. Parādiet mums mājas projekta rasējumus, pastāstiet mums savas idejas un mēs sagatavosim cenas piedāvājumu. Izrunāsim precīzus projekta termiņus, īpašās vēlmes un vienosimies par galīgo cenu un apmaksas kārtību. 

Mājas ražotnē izgatavojam dažādos komplektācijas līmeņos. Sienu un konstrukciju risinājumus varam pielāgot dažādām vēlmēm un vajadzībām.  Standarta ražotnes komplektā ietilpst -  uzstādīta un pilnībā pabeigta māja no ārpuses ar logiem, ārdurvīm, jumta segumu un notekām.

1. solis -  Projektēšana

Projektēšana sevī ietvers Jūsu projekta papildināšanu ar speciāli ražotnes vajadzībām izstrādātiem projekta rasējumiem, kas nodrošinās iespēju ievērot augstas precizitātes un kvalitātes prasības. Projektēšanas dokumentācijas sagatavošana aizņems aptuveni 4-5 nedēļas.


2. solis -  Mājas ražošana

Mājas elementus jeb paneļus rūpnīcā izgatavo pieredzējuši speciālisti, kas specializējušies māju paneļu ražošanai Skandināvijas valstīm.  Kvalitātes kontrole un ražotnes apstākļi garantē precīzu un augstu konstrukciju kvalitāti. Piemēram, 125m2 dzīvojamās mājas ražošanas process aizņems aptuveni 3 nedēļas.


3. solis - Mājas piegāde

Mēs nodrošināsim mājas piegādi no mūsu ražotnes līdz vietai, kur plānota mājas montāža. Piegāde tiek plānota tā, lai maksimāli samazinātu transporta izmaksas. Katram mājas elementam tiek meklēta un plānota piemērota vieta kravā, lai tā būtu pēc iespējas kompaktāka

4. solis - Mājas montāža

Mājas pamat elementu montāžas laiks vidēji aizņem 3 līdz 5 darba dienas. Pēc montāžas notiek jumta seguma uzklāšanas un ārējās apdares darbi, lai pilnībā pabeigtu māju no ārpuses. Atkarībā no jumta seguma veida un mājas fasādes īpatnībām darbi var aizņemt 4-6 nedēļas.