Par mums

MittHus SIA ir  uzņēmums, kas dibināts 2017. gadā. Nodarbojamies ar energoefektīvu un ekoloģisku koka karkasa māju ražošanu un būvniecību pēc individuāli izstrādātiem projektiem. Šādi ražotu ēku arhitektūras un apdares izvēles iespējas ir praktiski neierobežotas.  Pēc pasūtījuma projektējam, ražojam un uzstādām koka karkasa mājas gan ikdienai, gan brīvdienām. Viss atkarīgs no vēlmēm, vajadzības un pielietojuma. Mēs esam neliela ražotne, kas specializējas uz individuāliem pasūtījumiem. Līdz ar to spējam būt ļoti elastīgi un īstenot dažādās klientu ieceres. 

Pieredzi esam uzkrājuši 10 gadu garumā strādājot pie karkasa māju būvniecības Zviedrijā. Arī šobrīd lielākā daļa no mūsu ražotajām mājām aizceļo uz Zviedriju. No turienes arī tehniskās zināšanas un pārliecība, ka ar šādu tehnoloģiju spējam radīt energoefektīvas, funkcionālas un arī skaistas ēkas. 

Strādājam izmantojot energoefektīvus, ekoloģiskus materiālus un tehnoloģijas.

Mūsu ražotne atrodas Madonas novada Mētrienas pagastā. Māju uzstādīšanu nodrošinām visā Latvijā un arī ārpus tās. 

MittHus SIA ir noslēgts līgums ar LIAA par inkubācijas atbalsta saņemšanu ERAF projekta Nr. 3.1.1.6/16/I/001 “Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators” ietvaros.


Darbību uzsākām saņemot grantu no Madonas novada pašvaldības.

Visas tiesības rezervētas © MittHus SIA 2020

 .