Koka māju ražotne

Latvijā ražotas koka karkasa mājas!

Aizvien biežāk cilvēku paradumi kļūst dabai draudzīgāki. Tāpat arī māju būvniecībā aizvien mūsdienīgāk kļūst izmantot dabīgus un ilgtspējīgus būvmateriālus un būviecības procesus. Rūpnieciski ražota koka karkasa jeb paneļu māja vienkāršo un paātrina būvniecības procesu nodrošinot augstu izpildes kvalitāti. Ražošanā tiek izmantots CE sertificēts kalibrēts un ēvelēts kokmateriāls, kas ļauj nodrošināt milimetros mērāmu precizitāti. Ņemot vērā, ka māja tiek izgatavota telpās - to neietekmē laikapstākļi vai citi ārējie faktori. Tāpat iespējams samazināt transporta izmaksas materiālu sagādei vai darbinieku nokļūšanai uz būvobjektā.

Mūsu ražotne atrodas Madonas novada Mētrienas pagastā. Labprāt uzņemsim Jūs ciemos:)

Pieprasīt cenas piedāvājumu

Biežāk uzdotie jautājumi 

Biežāk uzdotie jautājumi par māju rūniecisku ražošanu un ražotnes komplektu

Kas ietilpst ražotnes komplektā?

Mājas izgatavošana, piegāde un montāža. Tajā skaitā - Logi, jumts notekas un pilnībā pabeigta fasāde.

Kādas ir sienu konstrukcijas?

Standarta piedāvājumā izmantojam klasisku koka 45x195mm karkasa kontrukciju, kas siltināts ar minerālvati vai akmensvati. Vēja barjeras vietā izmantojam 25mm kokšķiedras plāksnes, savukārt tvaika izolācijai mūsdienīgas membrānas.

Vai ir iespējams izvēlēties citu sienas konstrukcijas?

Protams. Sienas kostrukcijas varam veidot arī individualizēti atkarībā no mērķa - energoefektīvākas, ekoloģiskāks vai vairāk budžeta klases.

Kā das būs ārsienas mājas iekšpusē?

Ārsienas būs klātas ar tvaika izlolāciju un 45x45 latojumu komunikācijām. 

Kādas būs starpsienas?

Starpsienas pēc nepieciešamības izgatavosim no 45x70mm vai 45x145mm (nesošās). Standartā starpsienas no vienas puses būs klātas ar OSB un ģipškartonu, karkass būs pildīts ar attiecīga biezuma skaņas izolāciju,, savukārt pārējo iekšdarbiem nepieciešamo OSB, ģipškartonu un 50mm siltinājumu dosim līdzi. To uz paletēm novietosim mājā pie mājas montāžas.

Kas ir Iekšdarbu materiāls, ko dod līdzi?

Līdz ar mājas montāžu iedosim līdzi iekšdarbu materiālu, OSB, ģipškartonu un 50mm siltinājumu. To var ērti novietot mājā montāzas laikā uz paletēm. Nebūs jātērē laiks un izmaksas lai tās ienestu ēkā iekšā darbu veikšanas brīdī.