Būt starp labākajiem tajā, ko darām

Mēs tiecamies būt starp labākajiem koka karkasa māju ražotājiem Latvijā. Starp tiem, kuri izturās ar atbildību pret uzticēšanos un spēj darbus paveikt kvalitatīvi un līdz galam.

Par mums

Esam ģimenes uzņēmums, kuru 2017. gadā dibināja divi brāļi - Lauris un Aivis. Tas bija mūsu ģimenes veiksmes stāsts, kā vienu no brāļiem izdevās atgriezt atpakaļ Latvijā, kuru darba pieredzē uz Zviedriju aizveda 2008. gada krīze. Mums pievienojās arī skolas biedri un draugi, kuru darba pieredze bija saistīta ar privātmāju būvniecību Zviedrijā un Somijā. Šī bija laba atgriešanās iespēja vairākiem no mums. Ar laiku mūsu uzņēmums ir audzis un nu esam viena liela ģimene, kura apvieno dažādas pieredzes un prasmes.  Gan ārpus Latvijas, gan Latvijā gūtās zināšanas aizvien papildinām ar ikdienā gūto pieredzi un ārējo ekspertu padomiem. Esam pārliecināti, ka spējam radīt energoefektīvas, ilgtspējīgas un arī skaistas mājas. Arī šobrīd liela daļa no mūsu ražotajām mājām aizceļo uz Zviedriju.

Misija

Veicināt koka karkasa principa izvēli māju būvniecībā.

Mēs esam pārliecināti, ka koka mājas var būt modernas, energoefektīvas un arī vienkārši skaistas. Jo vairāk kvalitatīvu māju radīsim, jo vairāk šo pieredzi vairosim.

Vīzija

Būt pieprasītam koka karkasa māju ražotājam Latvijas un Zviedrijas tirgos.

Mēs uzskatām, ka mūsu nozarē jauda ir kvalitātē un ne tik daudz apjomā. Skandināvijas tirgū klienti pieprasa kvalitāti un mēs spējam to nodrošināt. Mēs esam sev apsolījuši, ka kvalitatīva būs katra mūsu māja - neatkarīgi no tā, kurš to pasūta.

Mūsu vērtības

Atbildība

Ja meklējat kādu, kam uzticēties - Jūs mūs esat atraduši! Mēs izturāmies ar atbildību pret uzticēšanos un spējam darbus paveikt kvalitatīvi un līdz galam. Mums rūp, lai Jūsu mājas iecere izdotos!

Kvalitāte

Mums ir svarīgi, lai katra mūsu māja ir kvalitātīva līdz pat mazākajai detaļai. Māju būvniecībā izmantojam materiālus, kas savu kvalitāti ir pierādījuši. Savam veiktajam darbam nodrošinām kvalitātes garantijas.

Atbilstības sertifikāti

Esam saņēmuši atbilstības apliecinājumus mūsu uzņēmumā ieviestajām Kvalitātes pārvaldības  LVS EN ISO 9001:2015 ,  Vides pārvaldības  LVS EN ISO 14001:2015, kā arī Arodveselības un darba drošības pārvaldības  LVS EN ISO 45001:2018 sistēmām. Neraugoties uz to esam atvērti un aizvien strādājam pie tā, lai uzlabotu pārvaldības sistēmu efektivitāti un ievērotu tajā noteiktās prasības. Mūsu uzņēmuma kvalitātes, vides, arodveselības un darba drošības POLITIKA


Esam pateicīgi par atbalstu:

Esam noslēguši līgumu ar LIAA ( Nr. SKV-L-2021/255) par atbalsta saņemšanu saskaņā ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda projektu „Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” (projekta identifikācijas numurs 3.2.1.2./16/I/001).

Savu darbību uzsākām un pilnveidojām saņemot atbalstu no Madonas novada pašvaldības

Sadarbības partneri un izejmateriālu ražotāji:

Kokmateriāli

Bono

Norte

Līmsijas

easywood.lv

Membrānas

Ampack membrānas

Stiprinājumi, u.c.

Visico fastenings systems

Essve

Siltumizolācija

Steico

Isover

Knauf insulation

Krāsas

Remmers

Pinotex